WILLA GALANTÓWKA, Zakopane, Polonya
Oda ve kahvaltı · Zakopane, Polonya

WILLA GALANTÓWKA

Zakopane noktasında yer alan WILLA GALANTÓWKA tesisi bahçe, ortak oturma alanı, ücretsiz WiFi ve TV (düz ekran) olanaklarına sahip, teras ya da balkon bölümlü bir konaklama imkanı sunar.

9,4Harika · 297 değerlendirmeZakopane, PolonyaZakopane merkezine 5 km
  • En fazla 6 kişi
  • Ücretsiz otopark
  • Ücretsiz Wi-Fi internet bağlantısı
  • Olağanüstü bir kahvaltı
01 / 08
WILLA GALANTÓWKA, Zakopane, Polonya – fotoğraf 3

Hoş geldiniz

WILLA GALANTÓWKA

Zakopane noktasında yer alan WILLA GALANTÓWKA tesisi bahçe, ortak oturma alanı, ücretsiz WiFi ve TV (düz ekran) olanaklarına sahip, teras ya da balkon bölümlü bir konaklama imkanı sunar. Tesis bünyesinde özel park yeri mevcuttur.

Bazı birimlerde buzdolabı, mikrodalga fırın ve set üstü ocak ile donatılmış bir mini mutfak da mevcuttur.

WILLA GALANTÓWKA tesisi çocuk oyun alanı sunar.

WILLA GALANTÓWKA tesisinde kayak pistinden kapıya erişim imkanı ile kayak muhafaza alanı mevcuttur ve konuklar civarda kayak aktivitesini deneyimleyebilirler.

Zakopane Tren İstasyonu, WILLA GALANTÓWKA tesisine 3,3 km uzaklıktayken Zakopane Aqua Park 4 km uzaklıktadır.

  • Popüler konum: Son kalan konuklar yüksek puan veriyor (9,4)
  • Tesis bünyesinde ücretsiz özel otopark mevcut
  • Kayak pistinden kapıya
  • Kahvaltı: Paket kahvaltı · misafirlerden 9,6/10 puan
Giriş
16:00 - 20:00 arası
Çıkış
07:00 - 10:00 arası

Konaklama

Odalar ve Süitler

WILLA GALANTÓWKA tesisinde seçebileceğiniz 8 oda tipi bulunuyor.

Çift Kişilik Oda – WILLA GALANTÓWKA

Çift Kişilik Oda

  • 1 büyük çift kişilik yatak ya da 1 çift kişilik yatak
  • 2 kişilik
  • 17 m²
  • Özel banyo

The double room has a private bathroom fitted with a walk-in shower and a hairdryer. The double room features a flat-screen TV with cable channels, a dining area, a wardrobe, an electric kettle as well as garden views.

  • Küvet veya duş
  • Havlular
  • Nevresim
  • Yatak yanında priz
  • Çalışma masası
  • TV
  • +11 daha
Çift Kişilik Oda (2 Yetişkin + 1 Çocuk) – WILLA GALANTÓWKA

Çift Kişilik Oda (2 Yetişkin + 1 Çocuk)

  • 1 çekyat ve 1 büyük çift kişilik yatak
  • 2 kişilik
  • 20 m²
  • Özel banyo

The double room features a sofa, heating, as well as a private bathroom boasting a walk-in shower and a hairdryer. The double room offers a dining area, a wardrobe, an electric kettle, a flat-screen TV with cable channels, as well as garden views. The unit has 2 beds.

  • Kanepe
  • Küvet veya duş
  • Havlular
  • Nevresim
  • Yatak yanında priz
  • Çalışma masası
  • +13 daha
Aile Odası - Küvetli – WILLA GALANTÓWKA

Aile Odası - Küvetli

  • 2 tek kişilik yatak ve 1 çekyat ve 1 büyük çift kişilik yatak
  • 5 kişilik
  • 45 m²
  • Özel banyo

The fully equipped kitchenette has a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. The spacious family room features a seating area, a dining area, a balcony with garden views as well as a private bathroom boasting a bath. The unit has 4 beds.

  • Kanepe
  • Küvet veya duş
  • Havlular
  • Nevresim
  • Yatak yanında priz
  • Çalışma masası
  • +19 daha
Aile Odası - Asma Katlı – WILLA GALANTÓWKA

Aile Odası - Asma Katlı

  • 2 tek kişilik yatak ve 1 çift kişilik yatak ve 2 çekyat
  • 6 kişilik
  • 45 m²
  • Özel banyo

The spacious family room features a seating area, a dining area, a balcony with mountain views as well as a private bathroom boasting a walk-in shower. The unit has 5 beds.

  • Kanepe
  • Küvet veya duş
  • Havlular
  • Nevresim
  • Yatak yanında priz
  • Çalışma masası
  • +18 daha
Deluxe Süit – WILLA GALANTÓWKA

Deluxe Süit

  • 2 çekyat ve 1 büyük çift kişilik yatak, 1 büyük çift kişilik yatak, 1 çekyat
  • 6 kişilik
  • 50 m²
  • Özel banyo

This suite consists of 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a walk-in shower and a bath. In the kitchenette, guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. Featuring a terrace with garden views, this suite also provides a seating area and a flat-screen TV with cable channels. The unit offers 5 beds.

  • Küvet
  • Duş
  • Bide
  • Kanepe
  • Havlular
  • Nevresim
  • +23 daha
Stüdyo - Teraslı – WILLA GALANTÓWKA

Stüdyo - Teraslı

  • 1 çift kişilik yatak ve 2 çekyat
  • 4 kişilik
  • 30 m²
  • Özel banyo

The well-fitted kitchenette has a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an electric kettle. This studio is comprised of a flat-screen TV with cable channels, a private bathroom as well as a terrace with garden views. The unit has 3 beds.

  • Kanepe
  • Küvet veya duş
  • Havlular
  • Nevresim
  • TV
  • Buzdolabı
  • +16 daha
8 oda tipinin tümünü göster
Delüks Oda (2 Yetişkin + 1 Çocuk) – WILLA GALANTÓWKA

Delüks Oda (2 Yetişkin + 1 Çocuk)

  • 1 çift kişilik yatak ve 1 çekyat
  • 3 kişilik
  • 25 m²
  • Özel banyo

Meals can be prepared in the well-fitted kitchenette, which comes with a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an electric kettle. This double room includes a flat-screen TV with cable channels, a private bathroom as well as a terrace with garden views. The unit offers 2 beds.

  • Kanepe
  • Küvet veya duş
  • Havlular
  • Nevresim
  • Yatak yanında priz
  • TV
  • +17 daha
Çift Kişilik Oda - İlave Yataklı – WILLA GALANTÓWKA

Çift Kişilik Oda - İlave Yataklı

  • 1 çift kişilik yatak ve 1 çekyat
  • 3 kişilik
  • 18 m²
  • Özel banyo

The double room offers a seating area, a dining area, as well as a private bathroom featuring a walk-in shower and a hairdryer. In the well-fitted kitchenette, guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an electric kettle. The double room provides a flat-screen TV with cable channels, a wardrobe, a sofa and heating. The unit offers 2 beds.

  • Kanepe
  • Küvet veya duş
  • Havlular
  • Nevresim
  • Oturma alanı
  • TV
  • +16 daha

Olanaklar

İhtiyacınız Olan Her Şey

Konforlu ve kaygısız bir konaklama için özenle düşünülmüş olanaklar.

  • Ücretsiz otopark
  • Ücretsiz Wi-Fi internet bağlantısı
  • Aile odaları
  • Sigara içilmeyen odalar
  • Kayak
  • Barbekü olanağı
  • Teras
  • Isıtma
  • Bahçe
  • Olağanüstü bir kahvaltı

Tüm Olanaklar

Banyo

  • Tuvalet kağıdı
  • Havlular
  • Küvet veya duş
  • Özel banyo
  • Saç kurutma makinesi

Yatak Odası

  • Nevresim
  • Gardırop veya dolap
  • Ekstra uzun yatak (> 2 metre)

Açık Hava

  • Piknik alanı
  • Açık hava mobilyaları
  • Güneşlenme terası
  • Barbekü olanağı
  • Teras
  • Bahçe

Mutfak

  • Ortak mutfak
  • Elektrikli su ısıtıcısı

Oda Olanakları

  • Kıyafet askısı

Kayak

  • Kayak pistine direkt erişim
  • Kayak ekipmanı muhafazası

Etkinlikler

  • Badminton ekipmanları
  • Çocuk oyun alanı
  • Oyun odası
  • Kayak(Tesis dışında)

Oturma Alanı

  • Yemek alanı

Medya & Teknoloji

  • Düz ekran TV
  • Kablo kanalları
  • TV

İnternet

Wi-fi ortak alanlarda mevcuttur ve ücretsizdir.

Park Yeri

Otelde (rezervasyon gerekli değildir) ücretsiz özel park yeri mevcuttur.

Hizmetler

  • Ortak salon/TV alanı
  • Özel check-in/-out

Resepsiyon hizmetleri

  • Fatura verenler

Eğlence ve aile hizmetleri

  • Çocuklar için açık alan oyun ekipmanları
  • İç mekan oyun alanı
  • Masa oyunları/yapbozlar

Güvenlik

  • Tesis dışında güvenlik kamerası
  • Ortak alanlarda güvenlik kamerası
  • Anahtarlı erişim

Genel

  • Tesis genelinde sigara içmek yasaktır
  • Isıtma
  • Aile odaları
  • Sigara içilmeyen odalar

Erişilebilirlik

  • Üst katlara yalnızca merdivenle erişilebilir

Sağlıklı yaşam tesisi

  • Sauna(İlave ücret)

Kaçamağınız Sizi Bekliyor

Kendinizi Evinizde Hissedin

Konfor içinde dinlenin ve Zakopane güzelliklerini keşfedin.

Müsaitlik Durumuna Bakın

Konum

Bize Nasıl Ulaşırsınız

Çiftler özellikle burayı tercih ediyor; iki kişilik bir seyahat için bu tesise 9,5 puan verdiler.

Adres

28 Harenda, 34-500 Zakopane, Polonya

Mesafe

Zakopane 5 km uzaklıkta

Giriş 16:00 - 20:00 arası

Çıkış 07:00 - 10:00 arası

Yakındaki Yerler

Yakınlarda neler var?

  • Zespół Willowy50 m
  • Sala Zabaw dla Dzieci - Małpi Gaj2,9 km
  • Willa Pyszna2,9 km
  • Karczma3,1 km
  • Willa Góralka3,1 km
  • Willa Osobita3,2 km
  • Zespol Willi Stryjnia Podhalanska3,4 km
  • Zespół Pensjonatu Marilor3,4 km
  • Rówień Krupowa3,5 km
  • Górski Ogród Botaniczny w Zakopanem im. Mariana Raciborskiego Polskiej Akademii Nauk3,7 km

Restoranlar ve kafeler

  • RestoranSzałas Gastronomiczny u Curusia140 m
  • RestoranTropical Grill550 m
  • RestoranKarczma Regionalna Harenda780 m

Popüler turistik noktalar

  • Szymanowski Muzeum4,5 km
  • Tatra Milli Parkı6,4 km

Doğal güzellik

  • DağGubałówka Dağı4,5 km
  • OrmanLasy pod Gubałowskie5 km
  • ŞelaleSiklawica Waterfall6,3 km
  • ZirveWielki Giewont (1895m)9,7 km

Kayak teleferikleri

  • Harenda Lift 190 m
  • Harenda Lift 290 m
  • Harenda Kayak İstasyonu180 m

Toplu taşıma

  • TrenZakopane Tren İstasyonu3,2 km
  • TrenPoronin3,4 km

En yakın havaalanları

  • Poprad-Tatry Havaalanı64 km

Tahmini en kısa yürüme veya araç mesafeleridir. Gerçek mesafeler farklılık gösterebilir.

Bilmeniz Gerekenler

Tesis Kuralları

WILLA GALANTÓWKA tesisindeki konaklamanız için kurallar ve pratik bilgiler.

Check-in

16:00 - 20:00 arasında

Önceden tesise varış saatinizi bildirmeniz gerekiyor.

Check-out

07:00 - 10:00 arasında

Çocuklar ve yataklar

Çocuk koşulları

Her yaştan çocuk konaklayabilir.

Bu tesiste 7 yaş ve üzeri çocuklar için yetişkin ücreti alınır.

Bebek karyolası ve ilave yatak koşulları

Bu tesiste bebek karyolası ve ilave yatak mevcut değil.

Yaş kısıtlaması yok

Check-in için minimum yaş sınırı yok

Evcil Hayvanlar

Evcil hayvan giremez.

Sigara

Sigara içilmez.

Partiler

Partilere/etkinliklere izin verilmez.

Sessiz saatler

Konuklar 22:00 ila 06:00 arasında sessiz olmalıdır.

Konuşulan diller

İngilizce ve Lehçe

Önemli Notlar

  • Lütfen tahmini varış saatinizi WILLA GALANTÓWKA ile önceden paylaşın. Rezervasyon yaparken Özel İstekler kutusunu kullanabilir veya onayınızda belirtilen iletişim bilgileriyle birlikte doğrudan tesise ulaşabilirsiniz.
  • Bu tesiste kadın veya erkeklerin bekarlığa veda eğlencelerine veya benzer partilere izin verilmez.
  • Sessiz saatler 22:00 ila 06:00 arasındadır.
  • Tesiste çocuklarla konaklarken tesisin, reşit olmayan bireylerin korunmasına yönelik standartları uygulamanın yanı sıra reşit olmayan bireylerin kimliğini ve birlikte kaldıkları yetişkinle aralarındaki ilişkiyi tespit etmekle yasal olarak yükümlü olduğunu lütfen unutmayın.

SSS

Sıkça Sorulan Sorular

WILLA GALANTÓWKA tesisinde konaklama hakkında merak edebileceğiniz her şey.

WILLA GALANTÓWKA tesisinde ne tür kahvaltı servis ediliyor?+

WILLA GALANTÓWKA tesisindeki kahvaltı seçenekleri şunlardır: paket kahvaltı. Misafirler kahvaltıya 9,6/10 puan veriyor.

WILLA GALANTÓWKA tesisinde hangi oda tiplerini ayırtabilirim?+

WILLA GALANTÓWKA tesisindeki oda tipleri şunlardır: Çift Kişilik Oda; Çift Kişilik Oda (2 Yetişkin + 1 Çocuk); Aile Odası - Küvetli; Aile Odası - Asma Katlı; Deluxe Süit; Stüdyo - Teraslı ve 2 oda tipi daha.

WILLA GALANTÓWKA tesisinde kaç misafir konaklayabilir?+

WILLA GALANTÓWKA tesisindeki en büyük oda tipi en fazla 6 misafir ağırlayabilir.

WILLA GALANTÓWKA tesisinde giriş ve çıkış saatleri nedir?+

Giriş: 16:00 - 20:00 arası. Çıkış: 07:00 - 10:00 arası.

WILLA GALANTÓWKA tesisinde otopark var mı?+

Otelde (rezervasyon gerekli değildir) ücretsiz özel park yeri mevcuttur.

WILLA GALANTÓWKA tesisinde Wi-Fi var mı?+

Wi-fi ortak alanlarda mevcuttur ve ücretsizdir.

WILLA GALANTÓWKA tesisine evcil hayvan kabul ediliyor mu?+

Evcil hayvan giremez.

WILLA GALANTÓWKA tesisinde konaklamanın maliyeti nedir?+

WILLA GALANTÓWKA tesisindeki fiyatlar, tarihlerinize ve oda seçiminize göre değişir. Güncel fiyatlar için yukarıdaki listeye göz atın.

WILLA GALANTÓWKA tesisinde restoran var mı?+

WILLA GALANTÓWKA tesisinde restoran bulunduğu belirtilmemiştir. Zakopane bölgesinde yakınlarda yemek seçenekleri bulunabilir.

WILLA GALANTÓWKA hangi olanakları sunuyor?+

WILLA GALANTÓWKA şu olanakları sunuyor: ücretsiz otopark, teras, bahçe ve güneşlenme terası.

WILLA GALANTÓWKA, Zakopane şehir merkezine ne kadar uzaklıkta?+

Zakopane, WILLA GALANTÓWKA tesisine 5 km uzaklıktadır.

WILLA GALANTÓWKA tesisinde hangi diller konuşuluyor?+

WILLA GALANTÓWKA personeli şu dilleri konuşuyor: İngilizce ve Lehçe.

Misafir Soruları

Gezginlerden Gelen Sorular

Misafirlerin gerçek soruları ve WILLA GALANTÓWKA tarafından verilen yanıtlar.

Soru: hello is there a breakfast?

Yanıt: yes we have breakfast on site we offer rooms with breakfast and without breakfast

Yanıt tarihi: 3 Ağustos 2022

Soru: I would like to ski at the HARENDA SKI RESORT IN ZAKOPANE and i would like to ask if there are any shops in the area of the accommodation at the resort that provide rental of the ski equipment, please.

Yanıt: Yes. You don"t have problem rental the ski equipment

Yanıt tarihi: 20 Ocak 2022

Soru: Do you offer shuttle service from krakow balice airport to your guest house? If yes how much would it cost? Thanks

Yanıt: No We don't have. Renting a car is the cheapest

Yanıt tarihi: 15 Nisan 2020

Soru: Is there a washing machine available?

Yanıt: We have one for all guests Regres Aneta

Yanıt tarihi: 6 Haziran 2021

Soru: I want to reserve for 3 adult from tomorrow but my mom she is old do you have an elevator ? Or in ground floor?

Yanıt: No we don"t have

Yanıt tarihi: 4 Eylül 2026

Soru: Do you offer shuttle service from krakow balice airport to your guest house? If yes how much would it cost? Thanks

Yanıt: No we don,t have

Yanıt tarihi: 15 Nisan 2020

Misafir Yorumları

Misafirlerimiz Ne Diyor

9,4

297 misafir değerlendirmesine göre

Çalışanlar
9,7 10 üzerinden
Olanaklar
9,4 10 üzerinden
Temizlik
9,5 10 üzerinden
Rahatlık
9,4 10 üzerinden
Fiyat/fayda dengesi
9,4 10 üzerinden
Konum
9,4 10 üzerinden
Ücretsiz WiFi
9,5 10 üzerinden

“We booked the villa just an hour and a half before arrival, and by the time we got there, the room was spotless and completely ready. The host was very polite, provided all the necessary information, and was always responsive. ​We stayed for 2 nights: the room was warm, quiet, spacious, and equipped with everything needed (kettle, fridge, hairdryer, Wi-Fi, etc.). Our room had direct access to a great terrace with mountain views and convenient steps down to the parking area. Shops and restaurants are located close by, and a wonderful cat lives right next to the house :)”

N
NikitaBelarus
Yalnız seyahat eden · Ekim 2026

“Very lovely owners. We really enjoyed our stay here. The view from our window was beautiful, the room was clean and comfortable.”

E
EmilijaLitvanya
Çift · Mayıs 2026

“Good location. Very close the ski station, public transport close. warm house all the time”

D
Dianaİrlanda
Aile · Aralık 2025

“The stay was exiting!”

D
DenitasLitvanya
Arkadaş grubu · Temmuz 2025

“Family Skiing”

G
GaborBirleşik Krallık
Aile · Şubat 2025

“Amazing place!!”

J
JudithKıbrıs
Aile · Şubat 2025

“We loved everything. The place is beautiful, it has extremely comfortable rooms, fully equiped kitchen, very clean, and excellent breakfast. Most definitively we will return there for our next winter vacations.”

C
CristinaPolonya
Aile · Şubat 2025

“Relaxing with great programs.”

A
ArnoldMacaristan
Aile · Aralık 2024

Yolculuğunuz Burada Başlıyor

Konaklamanıza Başlayın

WILLA GALANTÓWKA tesisinin büyüsünü yaşayın. En iyi fiyatı yakalayın ve unutulmaz bir konaklamanın tadını çıkarın.

Hemen Rezervasyon Yapın

En İyi Fiyat Garantisi